Algab ECSC Eesti võistkonna kvalifikatsioon


ECSC Eesti võistkonna leidmine algab juba 22. aprillil. Kasutame sel aastal parimate talentide leidmiseks OpenECSC platvormi. Eesti lahtised võistlused toimuvad OpenECSC Round 2 ajal. Registreeri siin, et saada kutse erilisele Eesti alamvõistlusele OpenECSC platvormil. Pane end kirja ja näita oma oskusi!

Mis on ECSC?

ECSC, ehk European Cyber Security Challenge, on Euroopa riikide vaheline noorte küberturvalisuse talentide võistlus. Igal aastal korraldab üks ECSC liikmesriik suurvõistluse, kuhu kutsutakse kokku pea 40 erinevat riiklikku tiimi nii Euroopast kui külalismaadest.

Loe ECSC kohta rohkem kodulehelt.

Formaat

 1. Eesti ECSC lahtine kvalifikatsioon - kasutame OpenECSC Round 2
 2. Parimad pääsevad edasi Eesti ECSC finaali - kasutame OpenECSC Round 3

Registreerimine

 1. Täida registreerimisvorm
 2. Liitu Eesti küberkogukonna Discordiga
 3. Liitu OpenECSC Discordiga
 4. Saad meilile kutse, mille abil registreerida OpenECSC platvormile*
 5. Pane kalendrisse kuupäevad - lahtine võistlus kestab 22.04 10:00 UTC - 28.04 22:00 UTC

* Kui sul on juba OpenECSC platvormil konto, siis meilile tuleva lingi kaudu saad liita oma konto Eesti OpenECSC alamvõistlusele.

Kuupäevad

ECSC Eesti lahtised algavad 22. aprillil 10:00 UTC ja lõppevad 28. aprillil 22:00 UTC. Saad ise aega plaanida, kas osaled iga päev natuke või teed viimasel päeval kõik ära :)

ECSC 2024 toimub 2024-10-07 ... 2024-10-11 Itaalias, Torinos.

Automaatselt finaali pääsejad

Automaatselt pääsevad finaali edasi 2023. aasta KüberNaaskli TOP 20 võistlejad ja Locked Shields 2024 Eesti sinise tiimi osalejad. Registreeri vormis ja vajuta linnuke vastava põhjuse taha.

Reeglid

 • OpenECSC-l võivad osaleda kõik, kuid OpenECSC Eesti alamvõistlusele kutsutakse ECSC nõuetele vastavad noored. Tutvu ECSC nõuetega esilehel. Kui vanuse või kodakondsuse tõttu ei saa ECSC tiimi koosseisu, registreeri end OpenECSC-le ja osale kogukonna Discordis :)
 • Tutvu OpenECSC reeglite ja ECSC Eesti privaatsustingimustega.
 • OpenECSC on sinu võimalus näidata omaenda oskusi ja järjepidevust eri ülesannete lahendamisel. Teiste võistlejatega koostöö on võistluse ajal keelatud.
 • Täiesti OK on võistluse ajal teiste võistlejatega Discordis muljetada või vestelda niisama, vältides teistele ülesannete kohta vihjete andmist.
 • Pärast OpenECSC ja Eesti alamvõistluse lõppu on lubatud ja tore teiste võistlejatega oma lahenduskäike jagada :)